• P ZERO™ - SUV İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi
  • P ZERO™ - SUV İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi
  • P ZERO™ - SUV İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi

SUV yelpazesinin en üst düzey araçları için Ultra Yüksek Performans lastik.

P ZERO - SUV

Üst düzey spor araçlar için yaratılan P ZERO™’nun olağan üstü özellikleri en güçlü SUV’lerin performansını üst düzeye çıkarmak tekrarlandı. Geniş çevresel bloklar ve asimetrik desen mükemmel bir yol tutuş sağlıyor.

P ZERO™ en ağır SUV’lerin bile frenleme performansını geliştiriyor, yol tutuşu ve kontrolu artırıyor. Geniş çevresel kanllar ıslakta yol tutuşu geliştiriyor ve suda kızaklanma riskini azlatıyor.

Denge ve tutunma için geliştirilen yeni nano bileşeni direksiyon hakimiyetini daha hassas yapan yapısal bütünlüğü sağlıyor ve hem kuru hem ıslak yollarda mükemmel performans için eşit aşınmaya olanak sağlıyor.

Önemli Homologasyonlar

Önemli Homologasyonlar:
Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen

  • TERAZİ LASTİK
    Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad. No: 253/1 Ümraniye / İstanbul
  • 0216 415 47 48
  • 0216 415 44 42
Copyright 2015 Pirelli. Tüm Hakkı Saklıdır. By Smartnet

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Pirelli bayisi TERAZİ LASTİK olarak hizmet vermekteyiz.

Pirelli her türlü yolda ve her türlü hava koşulunda en yüksek performansı ve konforu elde etmek için tüm ölçülerde yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri, özel lastikler gibi kapsamlı çözümleri ve teklifleriyle otomobil lastikleri, SUV lastikleri, hafif arazi aracı lastikleri ve kamyonet lastiklerinin üretiminde öncü konumdadır. Pirelli yılların tecrübesiyle şirket her bir üründe en yüksek performansı elde edebilmektedir. Güvenli ve doğa dostu bir sürüş sağlamak için bir sonraki satış mağazasından bir Pirelli otomobil lastiği alın.