• SCORPION™ WINTER İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi
  • SCORPION™ WINTER İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi
  • SCORPION™ WINTER İstanbul Ümraniye Pirelli Bayi

Kış Çekiciliği.

Scorpion Winter modern SUV ve CUV araçlarına uygun olarak üst segment araçlar için dizayn edilmiştir. Sürücülere yüksek güvenlik sunarken; karlı,ıslak ve kuru zeminlerde dengeli ve kontrollü bir sürüşü garanti eder.

- Frenleme,araç hakimiyeti ve çekiş gücünde karlı koşullarda sınıfının en iyisi *;
CERTIFIED BY TUV
- Soğuk havalarda ıslak ve kuru zeminde mükemmel frenleme ve kontrol sağlar;
- Düşük ses seviyesi ve dönme direnci.

* Scorpion Winter yol tutuş, frenleme ve araç kontrolü testlerinde rakiplerine karşı en yüksek puanı almıştır.Bu test TÜV SÜD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) tarafından Şubat-Mart 2012 tarihinde 255/55R18 109 V M+S ebatlarındaki lastik baz alınarak gerçekleştirimiştir. Lastikler Ocak 2012’de Avrupa’da stoklara girip, satışı başlamıştır. Test Audi Q5 aracı ile gerçekleştirilmiş, test yeri ise Arctic Falls (SE) olmuştur.

  • TERAZİ LASTİK
    Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad. No: 253/1 Ümraniye / İstanbul
  • 0216 415 47 48
  • 0216 415 44 42
Copyright 2015 Pirelli. Tüm Hakkı Saklıdır. By Smartnet

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Pirelli bayisi TERAZİ LASTİK olarak hizmet vermekteyiz.

Pirelli her türlü yolda ve her türlü hava koşulunda en yüksek performansı ve konforu elde etmek için tüm ölçülerde yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri, özel lastikler gibi kapsamlı çözümleri ve teklifleriyle otomobil lastikleri, SUV lastikleri, hafif arazi aracı lastikleri ve kamyonet lastiklerinin üretiminde öncü konumdadır. Pirelli yılların tecrübesiyle şirket her bir üründe en yüksek performansı elde edebilmektedir. Güvenli ve doğa dostu bir sürüş sağlamak için bir sonraki satış mağazasından bir Pirelli otomobil lastiği alın.